قابلیت های ردیاب خودرو آهنرباییmr604

ردیابی خودرو از طریق سایت، نرم افزار موبایل

ردیاب آهنربایی ۱۰ هزار میلی آمپر

۱ ماه ردیابی آنلاین

سه ماه ردیابی آفلاین

شنود صدا توسط ردیاب خودرو

ردیاب ضد آب

ردیاب ضد ضربه

دقت و سرعت ارسال اطلاعات بالا

ردیاب خودرو آهنربایی مستر ردیاب

ردیاب خودرو آهنربایی دستگاه سخت‌افزاری است که در ماشین شما نصب می‌شود. این دستگاه از یک سو با کاربر و از سوی دیگر با خودرو در ارتباط بوده و از این طریق امکان رصد و کنترل وسیله‌ی نقلیه را ایجاد می‌کند. ردیاب‌های مستر ردیاب تمامی قابلیت‌های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می‌توانند نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان محترم را به خوبی تامین کنند.

نرم افزار سامانه ردیابی ماشین مستر ردیاب

با استفاده از اپلیکیشن ردیابی ماشین ،خودرو شما همیشه در دسترس شما خواهد بود. شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با دستگاه ردیاب درون خودروی خود ارتباط داشته باشید و وضعیت خودروی خود را رصد و کنترل کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربرپسند بوده و به انتخاب کاربر در هر یک از دو حالت ارتباط پیامکی و یا اینترنتی کار می کند. شما با دانلود نرم افزار مستر ردیاب می توانید از خدمات ردیابی آنلاین مستر ردیاب استفاده کنید.

ردیاب خودرو آهنربایی چگونه کار می کند؟

برای دانستن طرز کار ردیاب آهنربایی خودرو باید ابتدا با GPS آشنا شویم. GPS و یا همان سیستم موقعیت یابی جهانی ابتدا به سفارش ایالات متحده آمریکا و برای مصارف نظامی این کشور ساخته شد این سیستم موقعیت یابی از شبکه ای که حداقل ۲۴ ماهواره دارد تشکیل شده است و این ماهواره ها در روی زمین ایستگاه هایی دارند که با آن ها در ارتباطند در واقع موقعیت یابی توسط   GPS هایی که شما در دست دارید به این صورت است که GPS  شما با ماهواره ها ارتباط برقرار می کند و با تعیین فاصله شما تا ماهواره ،موقعیت دقیق تان روی زمین مشخص می شود.در واقع اساس کار ماهواره ها فرستادن سیگنال هایی با فرکانس بالا و پیوسته به ایستگاه های آن ها در روی زمین است و GPS با گرفتن ۳ یا تعداد بیشتری از این سیگنال هااز ماهواره هایی که دور زمین در مداهایی می چرخند موقعیت یابی دقیق انجام می دهد.

ردیاب آهنربایی همراه مدلmr_605
ردیاب آهنربایی مدلmr603
فهرست