قابلیت های ردیاب خودرومدل mr401

۱- ردیابی خودرواز طریق سایت، نرم افزار موبایل (اندروید، آیفون) و پیامک
۲- دارای سنسور حرکت خودرو، که پیامک ارسال می کند.
۳- قابلیت تماس با دستگاه و شنود صدای محیط ردیاب خودرو
۴- امکان هشدار صدای پیامک و تماس در صورت روشن شدن خودرو

ارائه خدمات ردیابی خودرو به شرکتهای حمل و نقل، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و خودروهای شخصی از طریق نصب ردیاب خودرو مستر ردیاب در سراسر کشور و به صورت ناوگاناین دستگاه ردیاب خودرو قابلیت دزدگیر را هم دارد و امکاناتی مانند خاموش کردن خودرو و روشن کردن،از راه دور آلارم های حین سرقت و دزدی خودرو را درخدمت کاربران عزیز قرار می دهد.

سامانه‌ی ردیابی خودرو

باید توجه داشت که امروزه دیگر دزدگیرهای خودرو عادی ،جوابگوی همه‌ی نیازمندی‌های کاربران نیستند. بدلیل غیرقابل استفاده بودن دزدگیر در مواقعی که فاصله‌ی کاربر با وسیله‌ی نقلیه‌ی خود زیاد باشد . سامانه‌ی ردیابی مستر ردیاب علاوه بر حل این مشکل امکانات متنوعی را برای افزایش امنیت وسیله‌ی نقلیه‌ی شما فراهم کرده است.

ردیاب مستر ردیاب دستگاه سخت‌افزاری است که در وسیله‌ی نقلیه‌ی شما نصب می‌شود. این دستگاه از یک سو با کاربر و از سوی دیگر با خودرو در ارتباط بوده و از این طریق امکان رصد و کنترل وسیله‌ی نقلیه را ایجاد می‌کند. ردیاب‌های مستر ردیاب تمامی قابلیت‌های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می‌توانند نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان محترم را به خوبی تامین کنند.

نرم افزار سامانه ردیابی مستر ردیاب

با استفاده از اپلیکیشن ردیابی خودرو، خودرو شما همیشه در دسترس شما خواهد بود.
شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با دستگاه ردیاب درون خودروی خود ارتباط داشته باشید و وضعیت خودروی خود را رصد و کنترل کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربرپسند بوده و به انتخاب کاربر در هر یک از دو حالت ارتباط پیامکی و یا اینترنتی کار می کند.

ردیاب خودرو تلتونیکا مدل M503
فهرست