قابلیت های ردیاب ماشین مدل mr08

۱- ردیابی ماشین از طریق سایت، نرم افزار موبایل (اندروید، آیفون) و پیامک
۲- دارای دو سنسور ضربه در صورت حرکت ماشین ، تماس گرفته و پیامک می دهد.
۳- امکان هشدار صدای پیامک و تماس در صورت روشن شدن و خاموش شدن ماشین
۴_امکان هشدارهای حمل با جرثقیل،سرقت باطری،سرعت غیر مجاز،ورود و خروج از محدوده مشخص شده میباشد
و امکان نصب بر روی موتور سیکلت،خودرو سبک و خودرو های سنگین میباشد
و ویژگی منحصر به فرد این دستگاه دارای ولتاژ باطری از ۹ ولت تا ۹۰ ولت می باشد.
ارائه خدمات ردیابی خودرو به شرکتهای حمل و نقل، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و خودروهای شخصی از طریق نصب ردیاب ماشین مستر ردیاب در سراسر ایران . این دستگاه ردیاب ماشین قابلیت دزدگیر را هم دارد و امکاناتی مانند خاموش کردن خودرو،روشن کردن خودرو آلارم های حین سرقت و دزدی ماشین و کنترل سوخت خودرو را درخدمت کاربران عزیز قرار می دهد.

سامانه‌ی ردیابی ماشین

باید توجه داشت که امروزه دیگر دزدگیرهای خودرو عادی ،جوابگوی همه‌ی نیازمندی‌های کاربران نیستند. بدلیل غیرقابل استفاده بودن دزدگیر در مواقعی که فاصله‌ی کاربر با وسیله‌ی نقلیه‌ی خود زیاد باشد . سامانه‌ی ردیابی ماشین مستر ردیاب علاوه بر حل این مشکل امکانات متنوعی را برای افزایش امنیت وسیله‌ی نقلیه‌ی شما فراهم کرده است.

ردیاب ماشین مستر ردیاب

ردیاب مستر ردیاب دستگاه سخت‌افزاری است که در وسیله‌ی نقلیه‌ی شما نصب می‌شود. این دستگاه از یک سو با کاربر و از سوی دیگر با خودرو در ارتباط بوده و از این طریق امکان رصد و کنترل وسیله‌ی نقلیه را ایجاد می‌کند. ردیاب‌های مستر ردیاب تمامی قابلیت‌های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می‌توانند نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان محترم را به خوبی تامین کنند.

نرم افزار سامانه ردیابی ماشین مستر ردیاب

با استفاده از اپلیکیشن ردیابی ماشین ،خودرو شما همیشه در دسترس شما خواهد بود. شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با دستگاه ردیاب درون خودروی خود ارتباط داشته باشید و وضعیت خودروی خود را رصد و کنترل کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربرپسند بوده و به انتخاب کاربر در هر یک از دو حالت ارتباط پیامکی و یا اینترنتی کار می کند.

جی پی اس خودرو ریموت دار کد مدل Mr401
ردیاب خودرو ریموت دار مدل M505
فهرست