قابلیت های ردیاب خودرو مدل mr508

۱- ردیابی خودرو از طریق سایت، نرم افزار موبایل (اندروید، آیفون) و پیامک
۲- دارای سنسور حرکت و تعریف شعاع در صورت حرکت خودرو پیامک و آلارم بر روی تلفن همراه.
۳- هشدار صدای پیامک در صورت روشن شدن خودرو
ارائه خدمات ردیابی خودرو به شرکتهای حمل و نقل، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و خودروهای شخصی از طریق نصب ردیاب خودرو  مستر ردیاب در سراسر ایران . این دستگاه ردیاب خودرو  قابلیت دزدگیر را هم دارد و امکاناتی مانند خاموش کردن خودرو، آلارم هایی نظیر سرقت خودرو و کنترل سوخت خودرو را درخدمت کاربران عزیز قرار می دهد.

سامانه‌ی ردیابی:

باید توجه داشت که امروزه دیگر دزدگیرهای عادی خودرو، جوابگوی همه‌ی نیازمندی‌های کاربران نیستند. به دلیل غیرقابل استفاده بودن دزدگیر در مواقعی که فاصله‌ی کاربر با وسیله‌ی نقلیه‌ی خود زیاد باشد . سامانه‌ی ردیابی مستر ردیاب علاوه بر حل این مشکل امکانات متنوعی را برای افزایش امنیت وسیله‌ی نقلیه‌ی شما فراهم کرده است.

نرم افزار سامانه ردیابی خودرو مستر ردیاب

با استفاده از اپلیکیشن ردیابی خودرو ،خودرو شما همیشه در دسترس شما خواهد بود. شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با دستگاه ردیاب درون خودروی خود ارتباط داشته باشید و وضعیت خودروی خود را رصد و کنترل کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربرپسند بوده و به انتخاب کاربر در هر یک از دو حالت ارتباط پیامکی و یا اینترنتی کار می کند.

ردیاب خودرو  مستر ردیاب

ردیاب مستر ردیاب دستگاه سخت‌افزاری است که در وسیله‌ی نقلیه‌ی شما نصب می‌شود. این دستگاه از یک سو با کاربر و از سوی دیگر با خودرو در ارتباط بوده و از این طریق امکان رصد و کنترل وسیله‌ی نقلیه را ایجاد می‌کند. ردیاب‌های مستر ردیاب تمامی قابلیت‌های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می‌توانند نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان محترم را به خوبی تامین کنند

ردیاب آهنربایی مدلM 509
جی پی اس خودرو ریموت دار کد مدل Mr401
فهرست