قابلیت های ردیاب شخصی همراه  :

از قابلیت های ردیاب شخصی همراه ، ردیابی از طریق سایت، نرم افزار موبایل (اندروید، آیفون) و پیامک می باشد.

ارای دو سنسور ضربه و صدا در صورت فعال شدن پیام ارسال میکند.

قابلیت تماس با دستگاه و شنود صدای محیط

ضد آب، ضد ضربه، ضد گرد و غبار است و در هرجایی می توانید از این ردیاب همراه شخصی استفاده کنید.

قابلیت آماده باش کاری برای ۱۳ روز با یک بار شارژ

ردیاب شخصی مخصوص افراد سالخورده الزایمری وکودکان این ردیاب دارای کلید درخواست کمک وکاملا ضد آب وضد ضربه است -مشاهده موقعیت دقیق شخص برروی جدیدترین نقشه های گوگل از طریق بستر GPS-شنود صدای محیط اطراف بصورت نامحسوس از طریق نرم افزار موبایل از هرکجای دنیا-دارای کلید sos   جهت درخواست کمک به اد لیست تعریف شده – پشتیبانی از سیمکارت های ایرانسل و همراه اول

جی پی اس 510  بهترین ردیاب همراه آهنربایی است.

نرم افزار سامانه ردیابی مستر ردیاب

با استفاده از اپلیکیشن ردیابی ماشین ،خودرو شما همیشه در دسترس شما خواهد بود. شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با دستگاه ردیاب درون خودروی خود ارتباط داشته باشید و وضعیت خودروی خود را رصد و کنترل کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربرپسند بوده و به انتخاب کاربر در هر یک از دو حالت ارتباط پیامکی و یا اینترنتی کار می کند.

ردیاب چگونه کار می کند؟

برای دانستن طرز کار ردیاب آهنربایی خودرو باید ابتدا با GPS آشنا شویم. GPS و یا همان سیستم موقعیت یابی جهانی از شبکه ای که حداقل ۲۴ ماهواره دارد تشکیل شده است و این ماهواره ها در روی زمین ایستگاه هایی دارند که با آن ها در ارتباطند در واقع موقعیت یابی توسط   GPS هایی که شما در دست دارید به این صورت است که GPS  شما با ماهواره ها ارتباط برقرار می کند و با تعیین فاصله شما تا ماهواره ،موقعیت دقیق تان روی زمین مشخص می شود.در واقع اساس کار ماهواره ها فرستادن سیگنال هایی با فرکانس بالا و پیوسته به ایستگاه های آن ها در روی زمین است و GPS با گرفتن ۳ یا تعداد بیشتری از این سیگنال هااز ماهواره هایی که دور زمین در مداهایی می چرخند موقعیت یابی دقیق انجام می دهد.
بیشتر بدانید:
کاربرد ردیاب همراه شخصی چیست؟
لیست نمایندگی های فروش ردیاب خودرو در سراسر ایران

ردیاب همراه mr601
ردیاب آهنربایی مدلM 509
فهرست